WWW: https://fala1.pl/
Nazwa Firmy: Centrum Fala 1 sp. z o. o.
NIP 5213040894
Telefon +48 669 055 742
Adres Gościnna 5
Miejscowość Łazy
Kod pocztowy 76-032


Opis:

Nie sposób wymienić wszystkich sposobów na spędzenie letniego urlopu. Gdziekolwiek się mieszka, da się wypocząć przy odrobinie inwencji nawet niewielkim lub wręcz zerowym kosztem. Wiadomo jednak, że poczucie udanego relaksu jest bardziej prawdopodobne, gdy choć na chwilę zmieni się otoczenie, na przykład opuści się hałaśliwe miasto na rzecz spokojnej, nadmorskiej wioski.

Godne polecenia nie tylko w najwyższym sezonie są ośrodki wczasowe w Łazach nad morzem. To okolice Mielna, więc oprócz ładnej plaży można liczyć na ciekawe tereny spacerowe nad jeziorami czy w okolicach wydm. Wśród wspomnianych obiektów wyróżnia się Fala1, który swoją wielkością oraz infrastrukturą jest przystosowany nie tylko do rodzinnych wczasów, ale również organizacji wesel czy wyjazdów biznesowych.

Na miejscu można odpocząć w dobrze wyposażonych pokojach (cena również zachęca!), ale też powierzyć dziecko doświadczonym animatorom, pograć na boisku lub w bilard, pojeździć konno albo na rowerze, zarezerwować termin na masaż bądź zabieg kosmetyczny. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej ośrodka.


Opinie o Centrum Fala 1 sp. z o. o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Bliskiej Okolicy

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna

Mosty

Kapitan Cook

Luboń

STUDIO22

Połczyn Zdrój