Profesjonalna maszyna do szycia

Data dodania: 2020-03-08WWW: https://maszyny-szwalnicze.pl/
Nazwa Firmy: TECHMASZ - Cezary Kalinowski
NIP 5421694356
Telefon 601827771
Adres Niska 3
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-666


Opis:

Rozpoczynasz przygodę z biznesem i postanowiłeś założyć szwalnię, w której będziesz szyć najróżniejsze rodzaje odzieży? Z pewnością przyda Ci się niejedna profesjonalna maszyna do szycia, która charakteryzować się będzie:

  • niezawodnością,
  • funkcjonalnością,
  • łatwością obsługi.

Takie urządzenia możesz zamówić w firmie ze strony maszyny-szwalnicze.pl. Jest to przedsiębiorstwo od wielu lat działające na polskim rynku i zaopatrujące szwalnie i zakłady krawieckie w sprzęty i akcesoria, jakie mogą się w takich miejscach przydać. 

W ofercie sklepu są nie tylko maszyny do szycia, ale także owerloki, plotery, hafciarki, urządzenia prasowalnicze, akcesoria krawieckie i części do maszyn do szycia. Firma ta stara się tak dobierać urządzenia i maszyny, aby były proste w obsłudze, intuicyjne i bezpieczne w użytkowaniu, dlatego można tam znaleźć sprzęt od najlepszych światowych producentów. Skontaktuj się zatem z przedstawicielem sklepu, a z pewnością uda Ci się nawiązać współpracę, chociażby dlatego, że może on wyposażyć Twoją szwalnie we wszystko, bez czego żaden zakład krawiecki nie może funkcjonować.


Opinie o TECHMASZ - Cezary Kalinowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Bliskiej Okolicy

Wopak

Zabłudów

Technik CNC

Augustów

Zabielski Maszyny Rolnicze

Jedwabne