Karlex • Ubezpieczenie gap gdynia

Data dodania: 2020-08-21WWW: http://karlex.pl
Nazwa Firmy: Karlex
NIP
Telefon 575 133 633
Adres adm. J. Unruga 54
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-181


Opis:

Wartość pojazdu z każdym minionym rokiem maleje. Aby w razie wypadku komunikacyjnego móc ubiegać się o zwrot pełnej kwoty za samochód, warto zainwestować w ubezpieczenie GAP. W Gdyni wsparcie w tym zakresie można znaleźć na stronie internetowej karlex.pl.

Większość ubezpieczalni bardzo niechętnie wypłaca 100 % środków za zniszczony samochód biorący udział w wypadku. Najczęściej stosują wtedy obliczenia, które mogą wykazać, że wartość danego pojazdu zmniejszyła się nawet o  kilkadziesiąt procent w stosunku do ceny, która została wpisana na dokumencie poświadczającym zakup samochodu. Jest to istotna strata dla właściciela auta, szczególnie jeśli jest on jego posiadaczem od niedawna i dokonał jego zakupu prosto z salonu. 

Wspomniany rodzaj ubezpieczenia jest bardzo dobrym sposobem, aby dzięki niemu zabezpieczyć interesy finansowe właściciela pojazdu w przypadku niespodziewanej sytuacji, jaką jest wypadek komunikacyjny. Posiadanie GAP pozwala także zmniejszyć stres wynikający z faktu utraty samochodu i perspektywy wypłaty przez ubezpieczyciela zmniejszonej kwoty odszkodowania.


Opinie o Karlex


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Bliskiej Okolicy

Albex

Gdańsk

"MEDAMI" Teresa Derebecka

Gdynia

BOX-PRINT.eu

Gdańsk