Deska podłogowa bielona

Data dodania: 2022-04-24WWW: https://www.prodexpol.pl/
Nazwa Firmy: Prodexpol
NIP
Telefon 22 499 55 44
Adres Rynek 30a
Miejscowość Babice
Kod pocztowy 05-082


Opis:

W asortymencie firmy Prodexpol obecne są drewniane deski podłogowe. Charakteryzuje je wysoka jakość. Do ich wykonania zostało użyte certyfikowane drewno. Oferta obejmuje montaż parkietów.

Deska podłogowa bielona to jedna z wielu propozycji firmy. Warto wprowadzić ją do salonu lub sypialni. Sprawdzi się ona również w pokoju dziecięcym, przedpokoju i kuchni. Podłogę wykonaną z tego materiału łatwo utrzymać w czystości. Deski dębowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Klienci planujący większy remont mogą skorzystać z darmowych porad dekoratora wnętrz. Każdy, kto chciałby zamówić wycenę, musi udać się na stronę online. W znajdującym się na niej formularzu należy podać takie dane jak np. rodzaj deski i powierzchnia podłogi.

Oferta polskiego producenta parkietów obejmuje także drewniane drzwi oraz listwy. W jego asortymencie znajdują się również środki do pielęgnacji podłóg, w tym preparat impregnujący, który zawiera oleje naturalne.


Opinie o Prodexpol


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Bliskiej Okolicy

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa

Komputronik Biznes

Warszawa

Dom opieki "Zacisze"

Stare Babice