WWW: https://www.wopak.eu/
Nazwa Firmy: Wopak
NIP 9660863545
Telefon 660218091
Adres św. Rocha 15
Miejscowość Zabłudów
Kod pocztowy 16-060


Opis:

Serwis internetowy Wopak.eu doskonale rozumie, jak ważna jest współcześnie troska o środowisko naturalne oraz zapotrzebowanie rozmaitych firm na dobre źródła reklamy. W umiejętny sposób łączy te istotne sprawy i proponuje klientom torby papierowe, a także bawełniane - zarówno w kolorze, jak i bezbarwne. Oferuje usługodawcom składającym  zamówienia nadanie produktom spersonalizowanego znaczenia.

 

Ekologiczne torby z nadrukiem są nie tylko przyjazne dla środowiska naturalnego, ale stają się także oryginalnym nośnikiem reklamy dzięki przykuwającym wzrok formom promocji, takim jak: logo, zdjęcie, grafika bądź tekst z konkretnym przekazem. Firma Wopak podejmuje się wykonania toreb w małym nakładzie i w wybranym kolorze – w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.

 

Niezwykle estetyczne artykuły ekologiczne są wytwarzane w różnych parametrach, zarówno z krótką, jak i długą rączką. Staranne wykonanie z surówki bawełnianej oraz włókniny PP sprawia, że ekologiczne torby z nadrukiem cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość.


Opinie o Wopak


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Bliskiej Okolicy

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Białystok

Technik CNC

Augustów

Zabielski Maszyny Rolnicze

Jedwabne