WWW: http://www.manekiny.biz.pl
Nazwa Firmy: Hurtownia "DUŚKA"
NIP
Telefon 501 016 049
Adres Wilenko 18
Miejscowość Świebodzin
Kod pocztowy 66-200


Opis:

Nowoczesne sklepy odzieżowe i eleganckie butiki powinny być dobrze wyposażone oraz urządzone w przemyślany sposób. Jest to niezwykle istotne, ponieważ odpowiednio zagospodarowana przestrzeń jest estetyczna i przyciąga potencjalnych klientów. Zakupy o wiele lepiej robi się w uporządkowanych butikach, w których produkty są dobrze wyeksponowane, a nie poupychane byle jak i wygniecione lub zniszczone z powodu braku miejsca na półkach. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój sklep prezentował się profesjonalnie i stylowo, i swoim wyjątkowym wnętrzem przyciągał klientki, to koniecznie zamów odpowiednie meble i akcesoria wyposażenia wnętrz sklepowych. Szeroki wybór takich produktów znajdziesz w ofercie firmy Hurtownia Duśka.
W tej firmie dostępne są między innymi kosze i kraty sklepowe, wieszaki i regały ścienne, manekiny, stojaki oraz wiele, wiele innych produktów, które pozwolą Ci ładnie wyeksponować dostępne w Twoim butiku ubrania i dodatki. 
Odwiedź stronę internetową manekiny.biz.pl i sprawdź ich ofertę. Zapoznaj się odkładnie z dostępnymi produktami i skontaktuj się z nimi, i złóż zamówienie. 


Opinie o Hurtownia "DUŚKA"


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Bliskiej Okolicy

SEBKEN

Trzciel

LUG Light Factory SP. z o.o.

Zielona Góra